Karrier

SZERVÍZTECHNIKUS

Feladatok:

    • Közreműködés különböző gyártmányú gázmotorok javításában / szervizelésében
    • Szerelési, karbantartási feladatok csapat tagjaként, vagy önállóan történő végrehajtása
    • Aktív részvétel a hibakeresési / hibaelhárítási munkálatokban
    • Gyári műszaki utasítások értelmezése és végrehajtása
    • Jó kapcsolat megőrzése a meglévő ügyfélkörrel
    • Elvégzett munkák adminisztrációja

Elvárások:

    • Szakirányú végzettség (autószerelő, gépjárműtechnikus, autóelektronikus, autóvillamossági szerelő)
    • Hidraulikus, elektromos ismeretek (villamos kapcsolási rajzok olvasása)
    • Önálló munkavégzés és problémamegoldás
    • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat (MS Office)
    • Német és/vagy angol kommunikációs szintű nyelvismeret
    • B kategóriás jogosítvány
    • Emelőgép kezelői (OKJ), hegesztői szakvizsga előny
    • Hajlandóság rendszeres telephelyen kívüli munkavégzésre

 Amit kínálunk:

    • Belföldi és nemzetközi ügyfeleinkkel napi szintű kapcsolattartás
    • Stabil munkáltatói háttér
    • Mobiltelefon, laptop
    • Versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó:

Vízi József
Technical Support Engineer

műszaki támogató mérnök

Power Szerviz Kft.
H-3200 Gyöngyös, Ipar út 7.

Tel:    +36 37 303-505

Mobil:+36 30 983-7595

E-mail jozsef.vizi@powerszerviz.hu